Úklidový systém

Hledáte spolehlivý úklidový systém, který vám pomůže s úklidem, čištěním a dezinfekcí veřejných prostor, nemocnic, čekáren, ordinací? Specializujeme se na kvalitní úklidové systémy již od roku 1998. V současné době provozujeme 22 středisek po celé ČR a kromě prodeje zdravotnické techniky a dezinfekčních prostředků se specializujeme na úklid ve zdravotnictví, úklidové systémy a úklidové vozíky (jednokbelíkové úklidové vozíky, dvojkbelíkové úklidové vozíky, úklidové vozíky s tlakovým ždímačem, bezpečnostní úklidové vozíky) a další profesionální vozíky na úklid).

 

V našem internetovém obchodu SZO.CZ nakoupíte také úklidové pomůcky jakou jsou např. rukavice z mikrovlákna, mikrovláknové mopy a utěrky z mikrovláknaodstraňovač pachů z odpadkových košů, vše za velmi dobré ceny.

Nabídka úklidových systémů

Úklidový systém s filtrací vody

Revoluční úklidový systém s filtrací vody sníží nejenom spotřebu vody, ale také mycích a desinfekčních prostředků! Tento úklidový systém je ideální pro úklid kancelářských budov, hotelů, restaurací a stravovacích provozoven, maloobchodních prodejen a dalších velkých ploch s denním úklidovým režimem. Profesionální úklidový systém, který usnadní práci a ušetří Vaší peněženku. S naším úklidovým systémem se Vám úklid stane potěšením!

 

 

Tento profesionální úklidový systém pro snadný úklid obsahuje: úklidový vozík s filtrací vody, teleskopickou násadu a oboustranný držák mopu, 2 oboustranné mopy (základní mop pro běžný úklid). Úklidový vozík se skládá z 2 komorového kbelíku, vodního filtru a 4 polohového ždímače. Úklidový systém má podlahovou výpusť pro snadné a rychlé vypouštění, čištění a údržbu úklidového vozíku.

 

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg

Balení: 1 kus (úklidový systém s filtrací vody)

Dostupnost: zboží je skladem!

 

Chcete vědět kolik úklidový systém stojí?

Pokračujte do e-shopu!