Vozíky na úklid

Potřebujete spolehlivý vozík na úklid kanceláře nebo budovy, ambulance či ordinací, nemocnice či kliniky, ústavu sociální péče nebo domova důchodců? Využijte nabídku stabilních vozíků na úklid za rozumné ceny. KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na nemocniční hygienu a úklidovou techniku již od roku 1998. Kromě zdravotnické techniky prodáváme také lékařské přístroje, mycí a dezinfekční prostředky. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2008 a provozujeme 22 středisek po celé ČR.

Nabídka vozíků na úklid, kombinovaný vozík pro pohodlný úklid

Kombinovaný vozík na úklid

Tento vozík na úklid je praktický a dobře ovladatelný, je vyrobený z pevného materiálu. Úklidový vozík obsahuje následující výbavu: červený plastový vozík pro tlakové ždímání mopů + 2 šestilitrové kbelíky + 2 modré vaničky + 1 textilní vak 120 litrů zelené barvy + 2 podpěrky mopu + 2 držáky smetáku + 1 plastový háček.

 

Výrobce: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (vozík na úklid)

 

Zajímá Vás aktuální cena vozíku na úklid?

Pokračujte do e-shopu!


Společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává profesionální vozíky pro každodenní úklid (jednokbelíkový úklidový vozík a dvojkbelíkový úklidový vozík), a další kvalitní úklidovou techniku, úklidové prostředky a hygienický materiál, odstraňovače zápachu a neutralizátory pachů, vše pro snadný úklid ve zdravotnictví. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!