Úklidový vozík s tlakovým ždímáním 

Nabízíme efektivní úklidový vozík s tlakovým ždímáním (se ždímačem mopů) pro snadný úklid kanceláře nebo budovy, ordinace nebo ambulance, kliniky nebo nemocnice, domova důchodců nebo ústavu sociální péče? Využijte nabídky úklidových vozíků za rozumné ceny. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2008 a provozujeme 22 středisek po celé ČR. KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na nemocniční hygienu a úklidovou techniku již od roku 1998.  Kromě zdravotnické techniky prodáváme také lékařské přístrojemycí a dezinfekční prostředky.

 

Vozík s tlakovým ždímáním, vozík pro snadný úklid

Tento vozík řadíme do profesionální úklidové techniky. Úklidový vozík s tlakovým ždímáním je vhodný pro vytírání velkých nebo silně zmáčených ploch. Ždímací prkno s unikátním povrchem pomáhá odstranit špínu a nečistoty z mopu ještě před samotným ždímáním. Tlakové síto umožňuje rychlé a bezdotykové vyždímání mopu. Jedná se o moderní systém pro pohodlný a rychlý úklid.

 

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg

Balení: 1 kus (vozík s tlakovým ždímáním)

Dostupnost: zboží je skladem!

 

Aktuální cena vozíku s tlakovým ždímíním?

Pokračujte do e-shopu!

 


 

Společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává úklidové vozíky s tlakovým ždímáním, profesionální úklidové vozíky pro každodenní úklid a další kvalitní úklidovou technikuúklidové prostředky a hygienický materiál, úklidovou chemii, odstraňovače zápachu a neutralizátory pachu, vše pro snadný úklid ve zdravotnictví. Kontaktujte profesionály!