Utěrky z mikrovlákna

Sháníte kvalitní mikrovláknové utěrky, utěrka z mikrovlákna na úklid v kancelářích, školách ordinacích, ambulancích, klinikách, nemocnicích, domovech důchodců nebo sociálních ústavech? Využijte nabídky úklidových mopů z mikrovlákna za rozumné ceny. KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na nemocniční hygienu a úklidovou techniku již od roku 1998. Kromě zdravotnické techniky prodáváme také mycí a dezinfekční prostředky a lékařské přístroje. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2008 a provozujeme 22 středisek po celé ČR.

Nabídka mikrovláknových utěrek, utěrky z mikrovlákna

UTĚRKY Z MIKROVLÁKNA (sada 5 kusů)

Utěrky z mikrovlákna, sada 5 úklidových utěrek s patentovaným CIK-CAK vzorem ze 100% mikrovlákna: žlutá, červená, zelená a modrá pro běžný úklid, šedá utěrka pro čištění skla, chromu a zrcadel. Jedná se kvalitní mikrovláknové utěrky, které nezanechávají žádná vlákna ani prachové zbytky.

 

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg

Balení: 1 sada / 5 kusů (utěrky z mikrovlákna)

Dostupnost: zboží je skladem!

 

Chcete vědět, kolik stojí utěrky z mikrovlákna?

Pokračujte do e-shopu!

 


 

Společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává mikrovláknové utěrky, utěrky ze 100% mikrovlákny pro každodenní úklid, profesionální úklidové vozíky a další kvalitní úklidovou technikuúklidové prostředky a hygienický materiál, úklidovou chemii a odstraňovače zápachu, vše pro snadný úklid ve zdravotnictví. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO 9001:2008!