Bezpečnostní úklidový vozík

Nabízíme Vám bezpečnostní úklidové vozíky speciálně vyvinuté pro nemocnice a další zdravotnická zařízení se zvýšeným hygienickým a bezpečnostním režimem. Využijte nabídku bazpečnostních úklidových vozíků HIGHT SECURITY. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na nemocniční hygienu a úklidovou techniku již od roku 1998. Kromě zdravotnické techniky prodáváme také lékařské přístroje, mycí a dezinfekční prostředky.Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2008 a provozujeme 22 středisek po celé ČR.

Nabídka bezpečnostních úklidových vozíků, bezpečnostní úklidový vozík

Bezpečnostní úklidový vozík HIGH SECURITY

Úklidový vozík HIGH SECURITY byl vyroben speciálně pro nemocnice a další zdravotnická zařízení se zvýšeným hygienickým a bezpečnostním režimem.

 

Bezpečnostní úklidový vozík obsahuje zamykací dvířka, zajišťovací bezpečnostní poklop, kryt na odpadky, vpředu i vzadu má gumové úchyty na násady a pomůcky.

 

Konstrukce úklidového vozíku je vysoce stabilní, vyrobená z nerezu, hliníku a pevného plastu, a dobře se udržuje. Má dvě odnímatelné 9litrové nádoby a čtyři držáky na bezpečnostní zábrany. Komfortní rukojeť poskytuje snadné a pohodlné ovládání úklidového vozíku. Jedná se o bezkonkurenční špičku mezi úklidovými vozíky.

 

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg

Balení: 1 kus (bezpečnostní úklidový vozík)

 

Zajímá Vás cena bezpečnostního úklidového vozíku?

Pokračujte do e-shopu!

 


  

Společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika prodává bezpečnostní úklidové vozíky a další kvalitní úklidovou techniku, úklidové prostředky a hygienický materiál, úklidovou chemii, neutralizátory zápachu a odstraňovače pachů, vše pro snadný úklid ve zdravotnictví.