Úklidové boxy

Hodil by se Vám špičkový úklidový box na nakládání mopů na úklid kanceláře a podlah ordinace nebo ambulance, kliniky či nemocnice, ústavu ústavu sociální péče nebo domova důchodců? Využijte nabídku úložných úklidových boxů za přijatelné ceny. KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na nemocniční hygienu a úklidovou techniku již od roku 1998. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2008 a provozujeme 22 středisek po celé ČR. Kromě zdravotnické techniky prodáváme také mycí a dezinfekční prostředky a lékařské přístroje.

 

Nabídka úklidových boxů, úložný box na nakládání mopů

Úklidový box na mopy

Úklidový box na mopy s uzavíratelným a dobře těsnícím víkem je určený pro uložení 10 - 15 - 20 mopů  a naložení do dezinfekčního roztoku 1,9 - 2,8 - 3,8 litrů. Systém byl speciálně vyvinutý pro zdravotnictví za účelem maximálně snížit riziko přenosu infekce. S plně naloženým boxem vyčistíte až 500 m2 plochy. Jedná se o profesionální úklidovou techniky.

 

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg

Balení: 1 kus (úklidový box na mopy)

Dostupnost: zboží je skladem!

 

Jaká je aktuální cena úklidového boxu na mopy?

Pokračujte do e-shopu!

 

 


 

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává úklidové boxy, boxy na nakládání uklidových mopů pro každodenní úklid, profesionální úklidové vozíky a další kvalitní úklidovou technikuúklidové prostředky a hygienický materiál, úklidovou chemii a neutralizátory zápachu, vše pro snadný úklid ve zdravotnictví. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO 9001:2008!