Odstraňovač zápachu

Hodil by se Vám kvalitní odstraňovač zápachů (odstraňovače nepříjemného zápachu) pro úklid kanceláře, školky nebo budovy, ordinace či ambulance, kliniky nebo laboratoře, domova důchodců či ústavu ústavu sociální péče? Využijte nabídku účinných odstraňovačů nepříjemného zápachu za rozumnou cenu. KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na nemocniční hygienu a úklidovou techniku již od roku 1998. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2008 a provozujeme 22 středisek po celé ČR. Kromě zdravotnické techniky prodáváme také lékařské přístrojemycí a dezinfekční prostředky.

Nabídka odstraňovačů zápachu, odstraňovač zápachů

Odstraňovač zápachu SANI SENSE

Odstraňovač zápachu SANI SENSE je sypký biocidní granulát, který účinně a spolehlivě odstraní zápach z odpadkových košů, odpadových pytlů a nádob. Neutralizátor zápachu je rovněž určený k hygienické likvidaci použitých jednorázových plen, ať již pediatrických nebo geriatrických. Tento odstraňovač zápachu ničí zárodky bakterií, pohltí nepříjemný zápach. Prostředí osvěží jemnou vůní po citronu a navodí tak pocit čistoty. Jedno balení vydrží na cca 50 dávek.

 

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg

Balení: 1 kus / dóza 930 gramů (odstraňovač zápachu)

Dostupnost: zboží je skladem!

 

Chcete znát aktuální cenu odstraňovače zápachu?

Pokračujte do e-shopu!

 


 

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává účinné odstraňovače zápachu pro každodenní úklid, profesionální úklidové vozíky a další kvalitní úklidovou technikuúklidové prostředky a hygienický materiál, úklidovou chemii a vše pro snadný úklid ve zdravotnictví (např. mop s antibakteriálním účinkem). Kontaktujte profesionály s certifikací ISO 9001:2008!