Úklidové sety

Potřebujete kvalitní úklidové sety a soupravy pro úklid kanceláře a budov, ordinace či ambulance, kliniky či nemocnice, domova důchodců či ústavu ústavu sociální péče? Využijte nabídku úklidových souprav za rozumné ceny. KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na nemocniční hygienu a úklidovou techniku již od roku 1998. Vlastníme certifikáty kvality ISO 9001:2008 a provozujeme 22 středisek po celé ČR. Kromě zdravotnické techniky prodáváme také lékařské přístrojemycí a dezinfekční prostředky.

 

Nabídka úklidových setů, souprav na úklid

ÚKLIDOVÝ SET RUBBERMAID

Úklidový set RUBBERMAID obsahuje systém s filtrací vody. Profesionální úklidový set pro snadný úklid obsahuje: úklidový vozík s filtrací vody, teleskopickou násadu a oboustranný držák mopu, 2 oboustranné mopy (základní mop pro běžný úklid a hrubý na drhnutí podlahy a dlaždic).

 

Tento set se řadí mezi spolehlivé úklidové vozíky a skládá se z 2komorového kbelíku, vodního filtru a 4polohového ždímače. Systém má podlahovou výpusť pro snadné a rychlé vypouštění, čištění a údržbu úklidového vozíku.

 

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg

Balení: 1 kus (úklidový set s filtrací vody)

Dostupnost: zboží je skladem!

 

Chce znát aktuální cenu úklidového setu?

Pokračujte do e-shopu!

 


 

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává úklidové sety a soupravy pro každodenní úklid, profesionální úklidové vozíky a další kvalitní úklidovou technikuúklidové prostředky a hygienický materiál, úklidovou chemiiodstraňovače pachů a neutralizátory zápachu, vše pro snadný úklid ve zdravotnictví (např. bezpečnostní úklidový vozík nebo mop s antibakteriálním efektem). Kontaktujte profesionály s cerifikací ISO 9001:2008!